POMAGAMY WOJTUSIOWI!

ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI

Pomogą one w sfinansowaniu rehabilitacji ruchowej chłopca.

Wojtuś to 2,5 letni chłopczyk, który zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami widzenia i ogólnym opóźnieniem rozwoju psycho-ruchowego.

Jest objęty programem wczesnego wspomagania rozwoju i uczestniczy w programie „Za życiem” w SOSW dla Dzieci Słabosłyszących w Szczecinie.

OKAŻMY SERCE WOJTUSIOWI!!!!

Zebrane nakrętki prosimy przynosić

do BIBLIOTEKI

Przekaż 1% podatku dla Wojtka

W formularzu PIT wpisz numer:

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:

33742 Bugajski Wojciech

DZIĘKUJEMY :)

Znalezione obrazy dla zapytania 28 finał wośp

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W nasze szkole po raz  czwarty  uczniowie, rodzice i nauczyciele zagrali razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 28 finału imprezy. Tegoroczna edycja  była dedykowana  dziecięcej medycynie zabiegowej.

W piątek odbył się bal karnawałowy, w którym można było uczestniczyć po zakupieniu biletu cegiełki – środki ze sprzedaży w całości zasiliły konto WOŚP. Podczas zabawy karnawałowej odbyły się konkursy oraz wybory najlepiej przebranej pary Afrodyty – Gabrysi Sitek 5 a i pingwina – Borysa Majdańskiego 5 a. Dodatkowo podczas imprezy Anioły  prowadzili sprzedaż orkiestrowych gadżetów, które jak co roku cieszyły się ogromną popularnością. Wszyscy spragnieni i zmęczeni karnawałowymi szaleństwami,  mogli zakupić przepyszną lemoniadę przygotowaną przez szefową szkolnej stołówki – Panią Mirosławę Lis.

Również w niedzielę   wolontariusze mieli swoje stoisko w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, na którym można było zakupić nie tylko przedmioty związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ale również pyszne ciasto lub sałatkę owocową przygotowaną przez Panią Magdalenę Ścisłowską.

Wielkie podziękowania dla: Firmy DQ-PP, Powiatu Polickiego. Pana Zbigniewa Spiralskiego, Pani Izabeli Bobrowskiej, Państwa Mirosławy i Mirosława Lis, Pani Eweliny Maciągowskiej,  Pani Anny Puchty,  oraz dla WSZYSTKICH NAUCZYCIELI grających razem z nami!!!

Zebraliśmy kwotę – 3496,57

W SP 1 działał Sztab WOŚP który zebrał kwotę 27 351.10

Nasz Sztab wsparły:

Publiczne Przedszkole nr 1 „Calineczka” – 763.31, 1 korona norweska i 0.72 eurocenta

Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Tanowskiej – 860 zł

Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Piaskowej – 6437,22 zł

Turniej Oldbojów – 15794 i 64,62 euro

Dziękujemy za wspólne granie!!!

Znalezione obrazy dla zapytania człowiek jest wielki

Dnia 06.12.2019r. na V Gali Wolontariatu - Razem Możemy Więcej   Szkolne Koło Wolontariatu "Anioły ze Szkoły" zdobyło III miejsce  w kategorii  DZIAŁALNOŚĆ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ZAKRESIE WOLONTARIATU I AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ

Dziękuję Moim Wolontariuszom - Hanna Bochen

Napisali o nas -

Galeria na dole strony

Znalezione obrazy dla zapytania: babeczka clipart"
 Wolontariat   zaprasza Was serdecznie na „Piątek z Babeczką", który odbędzie się:

15.11.2019

W tym dniu będziemy sprzedawać na przerwach w sali 32 słodkości w cenie 1.50 za sztukę.

Dochód przeznaczymy na wsparcie Rodziny Pani Agnieszki!!!

Znalezione obrazy dla zapytania: zaduszki"

Listopad- czas zadumy i wspomnień …

Są w życiu dni słoneczne, radosne i szczęśliwe, a także te pełne zadumy i smutku. Do tych drugich na pewno należy zaliczyć pierwsze dni  listopada, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, składamy kwiaty,  wspominamy, tęsknimy.

Mając to na uwadze szkolne koło wolontariatu jak co roku wybrało się na cmentarz w Parku Staromiejskim. Wolontariusze porządkowali groby, zapalali znicze i modlili się.

Galeria na dole strony.

Znalezione obrazy dla zapytania był sobie pies 2

Anioły tym razem odpoczywały i z radością udały sie do kina na  psią historię. Było dużo śmiechu, ale też i wzruszeń. To naprawdę fantastyczny film!!!

Znalezione obrazy dla zapytania koncert charytatywny police pan piotr​​

29 września Wolontariusze z naszej szkoły przygotowali stoisko z loterią fantową podczas Rodzinnego Festynu Charytatywnego na rzecz Pana Jarosława. To była pracowita niedziela i cieszymy się bardzo, że mogliśmy pomóc.

Dziękujemy Pani Magdalenie Ścisłowskiej za wspólną pracę:)

Galeria na dole strony.

Podczas Loterii Fantowej uzbieraliśmy kwotę:

752,10!!!!

Dziękujemy, że byliście z Nami.

W przyszłym tygodniu zakupimy gry planszowe, a od października rusza KLUB GIER PLANSZOWYCH przy SP 1:)

Znalezione obrazy dla zapytania loteria fantowa

zaprasza Was serdecznie na pierwszą w tym roku

Loterię fantową  która odbędzie się  25.09.2019 w holu szkoły.

Losy w cenie 2 zł.

Dochód przeznaczymy na zakup gier planszowych dla uczniów naszej szkoły.

Każdy los wygrywa!!!

Znalezione obrazy dla zapytania budżet obywatelski logo police

Za nami pierwsza akcja wolontariuszy Anioły za Szkoły.

14 września 2019 podczas Pikniku Starego Miasta zachęcaliśmy mieszkańców do głosowania na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim.

Dziękujemy wszystkim za głosy, a Pani Izabeli Bobrowskiej – Przewodniczącej Rady Rodziców za pomoc i wsparcie.

Znalezione obrazy dla zapytania wolontariat

Wolontariusze w roku szkolnym 2019/2020:

Majdański Borys

Zielińska Hania